Numer Konta

Podpisanie umowy pomiędzy klubami piłkarskimi

W siedzibie NKP Podhale Nowy Targ odbyło się spotkanie przedstawicieli klubów piłkarski NKP Podhale N.T i KS Harnaś Tymbark. Celem spotkania było podpisanie umowy o współprace na płaszczyźnie sportowej i organizacyjnej. Dla Klubu Sportowego Harnaś w Tymbarku jest to kolejny etap w kierunku rozwoju klubu pod każdy względem.

Patrząc również z perspektywy szybkiego  rozwoju NKP Podhala, pod kątem infrastruktury i organizacji pracy w klubie, można stwierdzić że jest to jeden z najszybciej rozwijający się klub III ligowy w Polsce. W chwili obecnej posiada złotą gwiazdkę PZPN w grupach młodzieżowych, klasy sportowe, internat oraz wykwalifikowaną kadrę trenerów. Współpraca pomiędzy klubami będzie również polegała na; wymianie zawodników, organizacji szkoleń dla trenerów,  ozów sportowych, rozgrywanie meczów kontrolnych, organizacji turniejów, wymianie  oświadczenie w sprawie organizacji pracy w klubie.

Sama umowa o współpracy od razu nie rozwiąże wszystkiego w klubie ale na pewno pozwoli  w dłuższej perspektywie czasu wspiąć się na wyższy poziom sportowy i organizacyjny Naszego Klubu.

Inne Artykuły