Rejestracja Extranet

Wacław Szewczyk
Tomasz Ryś
Maciej Golonka

Podstawową misją Klubu Sportowego Harnaś Tymbark jest budowa zaufania zawodników, kibiców oraz środowiska piłkarskiego. Celem Klubu jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, wśród członków Stowarzyszenia i ogółu społeczności, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży. Barwami Klubu są kolory: żółty i zielony.

Prowadzimy działalność statutową poprzez organizację masowych imprez sportowo-rekreacyjnych, oraz uczestnictwo w zawodach sportowych. Prowadzimy sekcji sportowe piłki nożnej i tenisa stołowego. Podejmujemy działania umożliwiające uprawianie sportu w okresie wypoczynku letniego i zimowego, w szczególności przez dzieci i młodzież. Systematycznie prowadzimy szkolenia sportowe.

Nasza Szkółka Piłkarska Harnasie bazuje w całości na założeniach i metodologii szkolenia Polskiego Związku Piłki nożnej. Realizujemy program w oparciu o narodowy model gry, oraz program Akademii Młodych Orłów. Program i cele szkolenia dzieci i młodzieży w naszej Szkółce to dostarczanie radości i satysfakcji ćwiczącym z treningu. Wychowanie w duchu zdrowej i sportowej rywalizacji fair play. Opanowanie podstaw umiejętności technicznych do gry w piłkę nożną. Budowa i rozwój cech motorycznych, takich jak szybkość i koordynacja ruchowa, oraz zwinność.

Zapraszamy do współpracy sympatyków i kibiców, aby Klub Sportowy Harnaś Tymbark mógł wzrastać i służyć następnym pokoleniom. Wykaz telefonów znajduje się w sekcji Kontakt.