Galeria zdjęć Szkółki Piłkarskiej „HARNASIE” w Tymbarku

Pierwszy trening w Szkółce Piłkarskiej Harnasie – sierpień 2008. Trener Franciszek Mrózek, Zawodnicy na zdjęciu pierwszym: Szymon Majeran, Tomasz Drzyzga, Aleksander Szyrszeń, Kacper Sporek.

Pierwsze grupowe zdjęcie Szkółki Piłkarskiej „Harnasie” w Tymbarku 2008r. Na hali sportowej w Tymbarku. Trener Franciszek Mrózek.

Szkółka Piłkarska Harnasie na otwarciu Hali Sportowej w Tymbarku.

Szkółka Piłkarska Harnasie na otwarciu Hali Sportowej w Tymbarku.

Mecz z MKS Sandecją – pierwsze kroki

Szkółka piłkarska z wizytą u Pana Wójta Gminy Tymbark Pan Stanisława Pachowicza. Często chłopcy byli zapraszani przez Pana Wójta Gminy Tymbark na różne spotkania. Rok 2009. Sporek K, Mrózek K, Urbański U, Majeran Sz, Majeran M.

Pierwszy mecz towarzyski Szkółki Piłkarskiej Harnasie  na hali sportowej w Tymbarku z Sandecją Nowy Sącz. Trenerzy Marek Zagórski i Franciszek Mrózek

Mecz rewanżowy na hali sportowej w Nowym Sączu w sezonie 2009/2010. Duże zainteresowanie i zaangażowanie rodziców to podstawa w Szkółce Piłkarskiej Harnasie. Od lewej Wojciech Majeran, Franciszek Mrózek i Maciej Urbański.

Jeden z pierwszych turniejów zagranicznych Szkółki Piłkarskiej Harnasie. Stara Lubovnia na Słowacji. Szymon Majeran z dyplomem, klęczy po prawej stronie Krzysztof Toporkiwicz.

Mecz towarzyski Harnasi z drużyną ze Słowacji Spiskie Vlachy 2009r w Tymbarku.

Mecz towarzyski Szkółki Piłkarskiej Harnasie z Cracovią Kraków pod balonem 2010r w Krakowie.

I edycja turniej żaków im. Józefa Sipaka 2009 r. Grupa dzieci i rodziców trenera Franciszka Mrózka. Na zdjęciu m.in Józef Sipak, Robert Nowak, Jarosław Majeran.

Turniej w Dębicy 2010r Z tyłu na zdjęciu Tomasz Sporek i kierowniczka drużyny Paulina Majeran.

Wspólne spotkanie opłatkowe na hali sportowej w Tymbarku. Od lewej kierowniczka Pani Paulina Majeran, Zuzia Majeran, Franciszek Mrózek i Tomasz Majeran.

Podczas spotkania opłatkowego: od lewej Konrad Mrózek, Szymon Urbański, Jakub Urbański, Krzysztof Toporkiewicz, Szymon Majeran, Maciek Sroka.

Turniej z „Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – Tymbark 2009 r. Szkółka Piłkarska wystawiła dwie drużyny „Harnasi”. Oprócz trenera Franciszka Mrózka stoi pani kierowniczka  drużyny  Paulina Majeran. Zawodnicy; Kacper Skrzatek, Mirosław Kordeczka, Szymon Majeran, Konrad Mrózek, Jakub Urbański, Grzegorz Duda, Kacper Zwierczyk, Dawid Jarosz.

Pierwszy z 10-ciu edycji turnieju im Józefa Sipaka w Tymbarku. Po prawej stronie Pan Józef Sipak, Franciszek Mrózek i Tomasz Sporek.

Podwójny sukces Szkółki Piłkarskiej Harnasie w Krakowie! W sobotę rocznik 2001 wygrywa mocno obsadzony turniej halowy Bronowianka CUP, a dzień później rocznik 2010 jedzie i wygrywa w imponującym stylu turniej. Od lewej trener Franciszek Mrózek, rodzice Jadzia Franczak, Gosia Skrzatek, Wojciech Duda i kierowniczka Paulina Majeran.

Wychowankowie Szkółki Piłkarskiej Harnasie wyprowadzają zawodników Sandecji i Widzewa na mecz mistrzowski w I lidze. W trakcie meczu wspólnie kibicują drużynie z Nowego Sącza.

Mecz mistrzowski Harnasia Tymbark z Wisłą Kraków w Małopolskiej Lidze Młodzików w Tymbarku w 2014 r. Mecz zakończył się remisem.
Awans do Małopolskiej Ligi Młodzików. GRA W BARAŻACH ZE STARYM SĄCZEM I KS ZAKOPANE. HISTORYCZNY AWANS W TYMBARKU DO MAŁOPOLSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW. REWELACYJNY BILANS BRAMKOWY W MECZACH LIGOWYCH I BARAŻOWYCH 143-3. WSZYSTKIE 32 MECZE WYGRALI.

I miejsce w lidze o MISTRZOSTWO I LIGI ORLIKI w Nowym Sączu w sezonie 2011/2012

Turnieje na Słowacji – Poprad , Preszow, Stara Lubovnia.

Wygrany turniej na Mazurach 2014 r. I miejsce w „Europejskim Turnieju Piłki Nożnej Stawiguda 2012″. Stawiguda, maj 2012.

Mistrz Małopolski w turnieju „Wakacje z Piłką” Harnasie Tymbark. Tymbark wygrał eliminacje gminne, powiatowe, wojewódzkie i we wielkim finale w Krakowie nie miał sobie równych.

Awans do Małopolskiej Ligi Trampkarzy 2015r. Wygrany baraż o Małopolską Ligę Trampkarzy z KS Zakopane (2-0 i 1-1) Historyczny awans KS Tymbark do Małopolskiej Ligi trampkarzy.

Podopieczni trenera Franciszka Mrózka: Krzysiu Toporkiewicz – Jagiellonia Białystok

Podopieczni trenera Franciszka Mrózka: Puch Tomasz – Sandecja Nowy Sącz

Podopieczni trenera Franciszka Mrózka: Konrad Mrózek – Cracovia Kraków, Sandecja N.S.

Podopieczni trenera Franciszka Mrózka: Kacper Skrzatek – MKS Limanovia

Podopieczni trenera Franciszka Mrózka: Szymon Majeran – Sandecja N.S., MKS Limanovia

Podopieczni trenera Franciszka Mrózka: Jakub Urbański – MKS Limanovia

Podopieczni trenera Franciszka Mrózka: Kamil Palacz – MKS Sandecja N.S.

Podopieczni trenera Franciszka Mrózka: Mirosław Kordeczka – KS Tymbark, Sokół Słopnice

Chłopaki na medal. Dziękujemy. Piękna siedmioletnia praca dzieci, rodziców, trenerów: Franciszka Mrózka i Tomasza Urbańskiego. Po awansie drużyna trampkarzy do MLT została rozwiązana. Decyzją zarządu, prezesa Grzegorza Kałużnego nie została zgłoszona na Małopolskiej Ligi Trampkarzy w Krakowie. Praktycznie zawodnicy wszyscy wybrali inne kluby. 

Inne Artykuły