Podziękowanie za udział w Jubileuszu 70-lecia
Klubu Sportowego Harnaś Tymbark

Dziękujemy wszystkim dostojnym Gościom za przybycie. Wyrażamy wdzięczność byłym i obecnym działaczom, trenerom, zawodnikom i sympatykom, sponsorom oraz przedstawicielom mediów, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystości Jubileuszu 70-lecia Klubu Sportowego Harnaś Tymbark, w dniu 10.11.2019 roku.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uroczystości miały charakter niepowtarzalny. Jesteśmy przekonani, że warto było, ponieważ w tym dniu spotkało się wiele pokoleń piłkarzy, działaczy oraz wspaniałych ludzi wspierających nasze dotychczasowe działania. Wszystko to sprawiło, że ten dzień nabrał innego, wspaniałego wymiaru.

Nasz Jubileusz był okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionych siedemdziesięciu lat. Był to czas na wyrażenie podziękowań za trud włożony w wychowanie i kształtowanie kolejnych pokoleń dzieci i młodzieży oraz przedstawienie planów na przyszłość w Klubie. Mamy nadzieję, że to niezwykłe wydarzenie jakie miało miejsce pozostanie na zawsze w naszych wspomnieniach i sercach. Cieszymy się bardzo, że wspólnie przy jednym stole zasiadło tylu wspaniałych piłkarzy Harnasia pamiętających lata 60-ąte i nie tylko. Dla nich należą się duże brawa i gratulacje.

70-lecie KS Harnaś Tymbark

W jubileuszowych uroczystościach wzięli udział również władze gminy Tymbark na czele z Panem Wójtem oraz przewodniczącą Rady Gminy za co bardzo im dziękujemy. Dziękujemy Panu Staroście Powiatu Limanowskiego za przybycie i miłe słowa skierowane pod adresem naszego Klubu. Jesteśmy mile zaskoczeni „szeroką” delegacją z OZPN w Nowego Sącza gdzie zawsze Harnaś leżał blisko sercu Sandecji i działaczy z Nowego Sącza. Bardzo dziękujemy.

Dziękujemy prezesowi LPPN w Limanowej oraz przedstawicielowi MZPN za przybycie i ciepłe słowa skierowane do wszystkich zaproszonych gości. Dziękujemy również za przybycie osobom, przedsiębiorcom i instytucjom, które wspierają naszą działalność sportową klubu.

Bardzo dziękujemy KGW z Tymbarku za pyszną kuchnie i fantastyczną obsługę oraz kapeli góralskiej Jurkowianie za grę i muzykę podczas całego jubileuszowego spotkania. Ukłony kierujemy również gospodarzom obiektu Straży Pożarnej w Tymbarku za bezinteresowne udostępnienie pomieszczeń oraz pomoc w organizacji jubileuszu.

Dziękuję wszystkim za okazaną sympatię i przychylność oraz przekazane gratulacje i serdeczne życzenia. Dla całego zarządu Klubu Sportowego „szapo ba”, kapelusz z głowy!

Mam nadzieję na dalszą współpracę z Państwem, a także wspólne świętowanie kolejnych, równie udanych jubileuszy w przyszłości.
Poniżej link do fotorelacji: https://limanowa.in/galeria/jubileusz-70-lecia-ks-harnas-tymbark/1718
oraz gazetakrakowska.pl i videorelacji Telewizji internetowej TV28 https://bit.ly/2r185f3

                                                                                                                                       Z poważaniem
vice-prezes Klubu
Franciszek Mrózek

Inne Artykuły