“Małopolska akademia futbolu dla subregionu sądeckiego w ramach budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego”.

Już od 14.05.2021 do 14.06.2021 będzie można oddać głosy w Budżecie Obywatelskim województwa Małopolskiego na projekt realizowany przez kluby z terenu powiatu limanowskiego i krakowskiego – “Małopolska akademia futbolu dla subregionu sądeckiego w ramach budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego”.

Liczymy na Państwa wsparcie i oddanie głosu na nasze zadanie! W ramach realizacji zadania wspieramy sport dzieci i młodzieży na terenie naszej Gminy poprzez zakup sprzętu sportowego dla wszystkich kategorii wiekowych. Są to dresy, piłki, stroje meczowe oraz bramki sportowe.

Od dnia 15.05.2021 na specjalnych listach do głosowania możecie Państwo swoim podpisem poprzeć nasz projekt.

W tym projekcie oprócz napisania i złożenia oraz pozytywnego oraz zaopiniowania liczą się również głosy Państwa. Dlatego gorąca prośba zagrajmy wszyscy dla Harnasia, dla przyszłości młodych dzieci z okolic Tymbarku i Krakowa, aby w przyszłości było jeszcze więcej wychowanków z naszego regionu na poziomie Ekstraklasy. Tworzymy jedną wielką drużynę i gramy do jednej bramki. KS Harnaś Tymbark, Szkółka Piłkarska Harnasie w Tymbarku i Małopolska Akademia Futbolu.

Other Articles

Karta do głosowania