Wakacje z piłką w Tymbarku – Turniej o Puchar Wójta Gminy Tymbark

W dniu 22.sierpnia br na stadionie im. Józefa Sipaka w Tymbarku odbył się turniej piłkarski pt; „Wakacje z piłką w Tymbarku o puchar Wójta Gminy Tymbark” W turnieju wzięło udział 8 zespołów z Nowego Sącza, Krakowa, oraz zaprzyjaźnione drużyny z okolicznych miejscowości. Dopisała piękna pogoda oraz zaproszone drużyny, które dzielnie walczyły systemem każdy z każdym na dwóch boiskach równocześnie.

Bardzo dobrze zorganizowany przez działaczy i rodziców KS Harnaś Turniej Wakacje z Piłką w Tymbarku o Puchar Wójta Gminy Tymbark zakończył się zwycięstwem drużyny ZUBELLO. Puchar Wójta powędrował do Iwkowej. Harnasie były drugie na podium! Trzecie miejsce MUKS Halny Kamienica.
Najlepszym piłkarzem Turniej okazał się piłkarz z KS Harnaś KACPER BOKOWY. Najlepszym bramkarzem został bramkarz z Iwkowej, a natomiast królem strzelców został zawodnik z SP40 z Krakowa.
Wszystkie drużyny walczyły do samego końca, pomimo upału i z pewnością zmęczenia.

Młodym piłkarzom towarzyszyli ich rodzice, trenerzy. Puchary i medale wręczali: organizator Turnieju Prezes KS Harnaś Franciszek Mrózek oraz wiceprezes MAŁOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ PODOKRĘG LIMANOWA Stanisław Olesiak. Turniej prowadził działacz KS Harnaś Marian Jaroszyński .
Dziękuje raz jeszcze tym wszystkim Firmą i Instytucją co wsparli ten turniej w jakikolwiek sposób przed i podczas trwania turnieju.

Zdjęcia można obejrzeć w serwisie tymbark.in pod linkiem: http://tymbark.in/wakacje-z-pilka-w-tymbarku-turniej-o-puchar-wojta-gminy-tymbark/

Inne Artykuły